Dla Mamy - Porady

...bo dzieci to moja największa pasja
pranie niemowlęcych ubranek
Dbam o dziecko

Pranie niemowlęcych ubranek

Ubranka dziecięce

Witajcie Kochani!

Jak po weekendzie?
U nas nadchodzą nowości a weekend obfitował w ciekawe wydarzenia oraz (jak zwykle) liczne ciekawostki. Dziś wpis o dbaniu o dziecko – a konkretniej o jego garderobę.
Tak już jest, że Tośka, z którą na co dzień jestem w domu, będzie zapewne bohaterką większości wpisów na moim blogu, co wynika z tego, że jest to blog poświęcony dzieciom i zagadnieniom z nimi związanymi. Być może powinnam na początek pisać o pielęgnacji Tosi, jako małego bobaska, np. o dbaniu o włosy niemowląt, ale ten temat nawinął się sam. Naturalnie.

PRANIE NIEMOWLĘCYCH UBRANEK

Wczoraj w odwiedziny przyjechali moi rodzice, którzy zdecydowali się zabrać chłopaków do kina, co zresztą spotkało się z ich ogromną radością. Nie ukrywam, że moją też 😉 Zaplanowałam, że Tosia spędzi troszkę czasu z tatusiem, a ja niedzielnym zwyczajem zrobię pranie niemowlęcych ubranek Tosi, troszkę poprasuję itd. Co z kolei wywołało ogromne oburzenie moich rodziców…
Do tej pory ubrania Tosi prałam w płatkach mydlanych, co zawierało troszkę czasu. Jednak tak samo postępowałam w przypadku chłopców parę lat wstecz, bojąc się o jakiekolwiek alergie itp. Jednak w przypadku ubranek Tosi era ta zakończyła się wczoraj.
Po kinie, uradowani Franek i Wojtek wpadli do domu – jeden taszcząc płyn do prania ubranek BOBINI, a drugi proszek do prania tej samej marki – czyli prezenty dla Tosi (a bardziej chyba dla mnie) od dziadków. Moja mama (!) stwierdziła, że świat idzie naprzód, a skoro te produkty są hipoalergiczne i od pierwszego dnia życia, to niepotrzebnie męczę się z ubrankami Tosi. Także kolejne pranie niemowlęcych ubranek wyglądało będzie już inaczej 🙂 A jeśli interesuje Was moja recenzja płynu do prania ubranek Bobini to gorąco zapraszam do lektury!
Do zobaczenia przy następnym wpisie!
Wasza Martyna

 

Więcej o produktach Bobini baby, dowiecie się czytając także: recenzję szamponu i płynu do kąpieli Bobini Baby